• ( 0212) 572 80 17
 • info@orionbilisim.net

  Hakkımızda

  Orion Bilişim Web Tasarım alanında hizmet veren bir markadır.

  2012 yılında kurulan Orion Bilişim kurulduğu andan itibaren bu zamana onlarca firmaya kurumsal internet hizmeti vererek Türkiye'de ki işini doğru yapan web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. 

  Orion Bilişim Web Tasarım, İnternet ve Reklam Hizmetleri olarak vizyonumuz; Türkiye' de ve dünyada her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, her firmanın bir internet sitesi olmasının gerektiğini düşünerek hem sizi Dünya’ya tanıtmak hemde firmanızı hakettiği yere getirmektir Türk ekonomisinin ve kültürünün, dünya düzeyinde haklı olan saygınlığa gelebilmesi için şartlardan biri olan tanıtım, reklam ve pazarlamaları son teknolojileri kullanarak dünyadaki kurum, kuruluşlara en iyi hizmetleri vermek ve Türkiye' yi dünyada hak ettiği yere getirmektir.

  success_image.jpg

  E-ticaretin önemi

  E-ticaret hizmeti diğer bir adıyla sanal mağaza kurulumu internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan bir sistemdir. İnternet üzerinde mağaza oluşturarak istediğiniz her ürünü kredi kartı ve banka havalesi ödeme sistemleri ile satabilirsiniz. Sanal mağaza size gerçek bir mağaza açmaktan çok daha ucuza mal olacaktır. Bu nedenle günümüz internet teknolojisi insanlara ticareti oldukça kolay bir hale getirmiştir.

  Bize ulaşın
  video_image.png
   Web Analytics

  Web Analytics

  Web analytics is the measurement, collection, analysis and reporting of data for purposes of under standing and optimizing web usage.
  E-mail Marketing

  E-mail Marketing

  Email marketing is directly sending a commercial message, typically to a group of people, using email. In its broadest sense, every email.
  Keyword Targeting

  Keyword Targeting

  Keywords are the search terms that people into search engines. Your rankings are based on the relevance of your page to those keywords.
  Real Content

  Real Content

  Content is king. You’ll hear that phrase over and over again when it comes SEO success. Get your content right, and you’ve created.
  Creative Work

  Creative Work

  As a creative professional, you'll know only too well how important inspiration is for your work. That's whether you've just made a cup.
  Quick Support

  Quick Support

  Simply dummy text of the printing and typesetting industr Ipsum has industry's standardext.

  Sizin için en özel projeleri üretebiliriz. Web tasarım hizmeti mi istemiştiniz?

  İletişim

  © Copyrights Orionbilisim.net 2018. All rights reserved.